פיתוח אפליקציות היברידיות

פיתוח אפליקציות היברידיות

אנו מייעצים פעמים רבות ללקוחותינו לפתור את סוגיית ההתאמה למגוון המכשירים הניידים באמצעות פיתוח היברידי. הפיתוח ההיברידי מאפשר לשלוט בממשק המשתמש בכל זמן ולהתאימו למערכות הפעלה שונות בקלות ובמהירות, ומספק מענה מושלם לאתגר הגלישה הניידת.

בכל פעם בה חברה רוצה לפתח אפליקציה למובייל עולה לדיון סוגיית ההתאמה למכשירים ולמערכות הפעלה. שימוש במתודולוגיית פיתוח היברידית נכונה ובחירה בטכנולוגיה מתאימה, מאפשרים להתאים כל אפליקציה לכל מערכת ההפעלה, בזמן קצר ובעלות נמוכה, מבלי לפתח מחדש חלקים גדולים של האפליקציה

הגישה ההיברידית
פיתוח היברידי משמעותו הפרדה בין שכבת הקשר עם המכשיר לשכבת ממשק המשתמש (UI) דבר המציע יתרונות רבים:

  • שליטה בפונקציונליות וב- Business Logic וכן הממשק המשתמש ובעדכונם ללא צורך בהפצת עדכונים באופן חוזר ונשנה דרך מנגנוני החנויות.
  • פיתוח חלק משמעותי מממשק המשתמש באופן אחיד עבור כל המכשירים, כשההתאמות למערכות ההפעלה השונות נעשה בקלות ובמהירות.
  • פיתוח אפליקציות שלמות בשפות פיתוח מוכרות ובקוד פתוח כגון HTML ו-JavaScript,  ללא צורך בשליטה בשפות הייעודיות של כל מערכת הפעלה, יכולת החוסכת לארגון הוצאות פיתוח רבות.

אנו עושים שימוש במערכת Appery.IO  המאפשרת בנייה של- HTML5, jQuery mobile, ויישומים היברידיים וייעודיים לאנדרואיד, iOS ו—Windows (בשימוש בתשתית אפצ'י קורדובה (PhoneGap).

 

התאמה מהירה ונוחה למערכות הפעלה שונות
הגישה ההיברידית מאפשרת פיתוח של מרבית הממשק והלוגיקה (גוף האפליקציה) בצורה אחידה שתשמש את כל מערכות ההפעלה השונות. ההתאמות למערכות ההפעלה השונות מתבצעות בנפרד רק באזורים ספציפיים של האפליקציה (כגון בתפריטי הניווט והגישה להתקני המכשיר).

בלי תשתית היברידית גיור אפליקציה שפותחה עבור אייפון לאנדרואיד לדוגמא, תיתן אפליקציה שמרבית משתמשי האנדרואיד פשוט לא ידעו איך להשתמש בה או שפשןט לא יהיו מרוצים מתפקודה.

למידע נוסף וליצירת קשר אנו מזמינים אתכם לפגישה נעימה ובלתי מחייבת – לתיאום התקשרו:
מחלקת שיווק ומכירות – טלפון 054-3113483 או במייל:
info@muchmarketing.net.

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק