פיתוח אתרים רספונסיביים – למובייל ולגלישה מהמחשב

אתרי מובייל רספונסיביים

 במיוחד עבורכם אנו נותנים שירות של פיתוח אתר חדש והתאמה של אתר קיים לסלולר במגוון שיטות ומתודולוגיות, כך שהאתר שייבנה עבורכם יהיה מותאם בגודלו גם לרזולוציות מסכים קטנים, לחווייתו השונה של משתמש הטלפון הנייד ולעברת מידע שיווקי אפקטיבי במחיר אטרקטיבי ביותר.

בממוצע, מעל 30% מהמבקרים באתר מגיעים אליו ממכשירים ניידים, ולכן על החברות ועל אתרי האינטרנט שלהם להתאים עצמם למציאות של ריבוי מסכים. טכנולוגיה המבוססת על עיצוב רספונסיבי – Responsive Web Design, מאפשרת לאתר להגיב באופן אחר למכשירים השונים ולגדלי המסך השונים בהן הוא נצפה, וכך לספק חווית גלישה איכותית במגוון רחב של מכשירים ניידים.

אתר רספונסיבי מזהה את סוג המכשיר בו הוא נצפה, ומתאים עצמו בהיבט הפריסה, התוכן והעיצוב באופן אוטומטי ומיידי. זאת ללא צורך בעיצוב ייעודי לכל התקן נייד. לדוגמא, אתר רספונסיבי יגיש תוכן מתומצת בכתב גדול למסכים קטנים, עיצוב משתנה לגדלי מסך שונים, כפתורי ניווט גדולים ומותאמים למגע ומערכת ניהול תוכן ידידותית ופשוטה.

בפיתוח האתר הרספונסיבי אנו לוקחים בחשבון שלקוחות הקצה אינם מגיעים עוד רק ממחשב שולחני אלא ממגוון מכשירים ומסכים בגדלים שונים. לכן האתרים שאנחנו מתכננים יבנו באופן שיתאים את עצמו באופן אוטומטי לכל גודל מסך. זהו אינו אתגר פשוט וכדי להתמודד איתו אנחנו משתמשים במתודולוגיה ייעודית לפיתוח ממשק המשתמש וכן בתשתית טכנולוגית (Framework) המותאמת לעבודה עם כל המכשירים והדפדפנים בכל גודלי המסך, ומאפשר בקלות לנהל את התוכן ממקום אחד ורק להציגו אחרת לכל משתמש ומשתמש.

אחד היתרונות המובהקים בעת שימוש בפיתוח אתרים רספונסיביים הוא היכולת שלהם להיות מותאמים גם למכשירים עתידיים שעדיין לא יצאו לשוק. מתוך כך, בעלי עסקים וחברות יכולים להיות בטוחים לגבי ניראות האתר שלהם בצורה הטובה ביותר בעת גלישה באינטרנט מכל טלפון חכם או טאבלט ואפילו גלישה דרך מסך הטלוויזיה או מסכי מחשב גדולים במיוחד, ללא צורך בהוצאה כספית נוספת בכל פעם מחדש לצורך יצירת התאמה.

למידע נוסף וליצירת קשר אנו מזמינים אתכם לפגישה נעימה ובלתי מחייבת – לתיאום התקשרו:
מחלקת שיווק ומכירות – טלפון 054-3113483 או במייל:
info@muchmarketing.net.

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק