חזון וערכים

חזון וערכים

כדי להצליח בכלכלה הגלובאלית של ימינו, עסקים מכל פלחי השוק מגלים במהירות את התפקיד החשוב של שיווק באינטרנט כמרכיב מפתח בכל פעילות עסקית.

בגובה העיניים

אנו אוהבים לייצר מערכות יחסים אישיות ושקופות עם לקוחותינו, ההצלחה של כל פרוייקט וכל לקוח חשובה לנו לא פחות מאשר ללקוח עצמו, אנו מזדהים ואוהבים להיות שותפים לעשייה, ללוות את לקוחותינו להצלחה, אנו רואים את הכל בגובה העיניים שלך, נדבר בשפה פשוטה, ישירה ומקצועית וכך גם נתנהל.

עצמאות

אין לנו טכנולוגיה למכור או רעיון שיווקי לדחוף. רק עצה טובה להציע.

רוחב ראייה

בכל יום אנו רואים איך נראה “הטוב ביותר” בענפים השונים של הסקטור הדיגיטלי, בכל נקודות המגע הרלוונטיות לך.

עומק המומחיות

היועצים שלנו הינם בין המקצוענים הטובים ביותר, וכוללים צוות מנוסה של אנשים, עם ספקטרום מאוד רחב והבנה רוחבית עמוקה של שיווק דיגיטלי, מטודולוגיות ניהול והרצת פרויקטים מטריציוניים של מספר צוותים להקמה משותפת של תוצר איכותי.

נסיון וקשרים

כבר למעלה מעשור שעשינו וראינו במישור המקוון וגם לפניו, עם נסיון והצלחה עשירים. אנו תמיד מסתמכים על רשת הקשרים האישיים הענפה שלנו, שתעזור לארגון לדהור קדימה. אם יש משהו שאנחנו לא יודעים, אנחנו עובדים עם מישהו שידע.

שגר ושכח

אנו מספקים ייעוץ פעיל ומעשי, שמרגע שאותחל לא מצריך יותר את השגחתך. כמו טיל שמשוגר אל המטרה, אין צורך לדאוג לכיוונונו המתמשך, ותוכל להתפנות להשקעת הזמן בחוזקותיך.

אנחנו שונים

כל אחד יספר לך שהוא שונה. אנחנו באמת שונים. אנחנו חיים לפי ארבעת הערכים שלנו: להיות מסחרי, להשתפר כל העת, לשמור על הפשטות וביצוע מעל ומעבר למצופה. ערכים אלה מגדירים את מי שאנחנו, מה אנחנו עושים ואיך אנחנו משיגים הצלחה.

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק