יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים – ניהול לידים

היצע לידים: באקלים העיסקי המאתגר של ימינו, מלאי של לידים איכותיים קריטי לעסק שלך: יצירת לידים עקבית הפכה חיונית להישרדות של חברות רבות. נוסיף למשוואה את העובדה שהמכירה שלך מסובכת יותר מאחרות ואתגר המכירה הופך למרתיע.

תוכלו להגיע ללקוחות חדשים בעזרת האסטרטגיות הממוקדות שלנו לאיסוף מכירות שעברו אופטימיזצייה ע”י צוות יצירת הלידים שלנו. כך תקושרו לקהל היעד שלכם ע”י המפיץ העולמי ומאגר הנתונים שלנו. אנו מספקים לידים של מכירות בעלי שיעור המרה גבוה ותוצאות מעולות.

לידים איכותיים

שרותי יצירת לידים: אנו מתמחים ביצירת לידים איכותיים וניהול לידים באינטרנט. much marketing מתמזגת באופן מוחלט עם העסק שלכרם ברשת ע”מ לספק את המגע האנושי יחד עם התשוקה, הידע והנסיון הנדרשים כדי לזהות, לטפח ולהמיר לידים “מוכנים למכירה”. כך אנשי המכירות שלכם יוכלו להתמקד במכירות והעסק שלך יוכל להסתמך על מלאי לידים צפוי מראש.

אנו מאמינים שהערך האמיתי של ניהול קמפיין יצירת לידים הוא יצירת מאגר נתונים שגודל עם הזמן. לעיתים קרובות ערוצי איסוף הלידים שלנו לוכדים משתמשים בשלבים המוקדמים של מחזור הרכישה ובכך מאפשרים למסר המותג שלך להגיע ללקוחות פוטנציאליים לפני המתחרים שלך, כל זאת תמורת מחיר משתלם.

מחקרים סטטיסטיים מראים שלקוחות נוטים לקנות מותגים שעליהם הם שומעים יותר וברגע שתהיה לך ‘רשימת שיווק מבוססת הרשאות’, תוכל לקשר בין הלקוחות למותג שלך במקביל לקידום הזדמנויות מכירה רוחביות שממקסמות רווחים מתוך מאגר הנתונים שלך.

טיוב לידים: טיוב לידים הופך במהירות את הפניות ללידים “מוכנים למכירה”. אנו נתקשר ונוודא כי כל ליד הוא ליד "חם", תהליך טיוב הלידים חיוני ליצירת לידים, ללא תלות בטקטיקות הספציפיות ששימשו ליצירתם.

תהליך בקרת האיכות שלנו כולל:

  • ולידציית קוד
  • בדיקה שכל שדות החובה הוזנו בפורמט הנכון
  • כל הלידים ייחודיים
  • אימות מספר טלפון קווי
  • אימות מספר טלפון נייד
  • הסרת פרטים לא אמינים

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק