מה הופך סטארט אפ להצלחה?

במדינת ישראל ברוכת הטאלנטים קם לו סטארט אפ חדש חדשות לבקרים. כמעט כל אחד מאיתנו חשב על רעיון כלשהו, שיש סבירות לא רעה בכלל שהיה מוצלח, ורצה לממש אותו ולהפוך אותו למציאות. Nike Air Max Soldes בין אם זה בגלל שגרת החיים הלא פשוטה בארץ שמחייבת פתרונות יצירתיים לפרנסה או לתעסוקה, ובין אם סתם בגלל מוחם הקודח של מי שרוצים לעשות את זה ובגדול, סטארט אפים יש הרבה – אבל מה באמת הופך סטארט אפ למצליח?

לחשוב מחוץ לקופסא

הנה לפניכם כמה כללי אצבע שיובילו את היוזמה שלכם למקום בטוח יותר, והראשון מופיע בכותרת המשנה עצמה: תחשבו מחוץ לקופסא. עשיתם את זה בשלב ביסוס הרעיון שלכם, החלק שהוא כביכול קריאטיבי יותר בתהליך, אבל גם בהוצאת הרעיון לפועל כדאי שלא להיכנע לנורמות כאלו ואחרות שקיימות בשוק כבר שנים. Asics Gel Lyte 3 Pas Cher Joey Bosa על מה אנחנו מדברים כאן? על כך שמראש כדאי שתפתחו סטארט אפ תחת תחום או נושא שאתם מתחברים אליו ואוהבים להתעסק בו, בלי קשר ישיר לכדאיות הכלכלית שלו. New Balance Sklep Auburn Tigers הדרך, אתם יודעים, לא פחות חשובה מהתוצאה. Boise State Broncos Jerseys קחו בחשבון שהמיזם יצליח ואתם תצטרכו לעסוק בנושא בשנים הבאות. אם יתמזל מזלכם וזה אכן יהיה המצב, כדאי שתבחרו בתחום שהוא קרוב לליבכם.

במסגרת החשיבה מחוץ לקופסא היינו ממליצים לכם גם לא לעשות חלוקת תפקידים שרירותית על פי מה שקיים במקומות עבודה אחרים. nike schoenen nederland AIR MAX 2016 חלקו את התפקידים ביניכם כך שכל אחד מכם יהיה אחראי ויעסוק במה שהוא טוב בו. Femmes Air Jordan 4

New Balance 678 homme את כל השאר תשלימו מבחוץ. New Balance 990 hombre בנוסף, צרו ביניכם שוויון. Emmitt Smith Cowboys Jerseys אל תתנו לאגו לייצר ביניכם היררכיה בתפקידים או בהגדרות מיותרות. Nike Air Jordan 14
תשאירו את האגו מחוץ לדלת, לטובת המיזם.

הנה לפניכם כמה כללי אצבע נוספים שיעזרו לכם גם לשמור על הסדר הטוב ולאורך זמן:

  • התמקצעות : יזמים רבים נוטים להתפרש על תחומים רבים שלא לצורך. La chaussure de running Asics אף אחד לא מצפה שתדעו הכל ותבצעו הכל לבדכם. Adidas Superstar Femme Rouge לכן, חשוב שתתמקצעו בתחומים שאתם מבינים בהם או שכאמור, קרובים לליבכם. את כל השאר תשאירו לאחרים.
  • מיקוד: חשוב להישאר ממוקדים בתחום בו בחרתם למקם את עצמכם. Air Jordan 12 (XII) זה נכון שטוב להבין קצת מכל דבר, אבל כדאי שלא להתפזר יותר מידי. Nike Free Run Flyknit homme פוקוס היא מילת המפתח.
  • זמנים: עם היציאה להרפתקה של להפוך רעיון לעובדה בשטח חשוב מאוד לשמור על זמנים ועל מסגרת עבודה. הגדירו לכם יעדים וזמנים להשגת כל יעד. UGG Olsen כך תוכלו לתחום את עצמכם במסגרת זמן כללית שתהווה נקודת התייחסות למה שיקרה בשטח. באופן כללי אגב, כדאי שתעבדו מסודר מבחינת כספים, התנהלות מול גורמים חיצוניים, מול עובדים או ספקים ועוד. Louboutin Pas Cher אתם רוצים להביא רעיון לידי מימוש ולא לעסוק בביורוקרטיה ותפסים.
  • ייעוץ ופיתוח עסקי: בניית תוכנית עסקית בתחום היזמות היא נושא מורכב. Nike Structure 20 Nike Air Max ייעוץ ופיתוח עסקי יכול בהחלט לעזור לכם להתקרב למטרה. Parajumpers Homme Kodiak ליווי של אנשי מקצוע בתחומים אלו יעזור לכם למקד את מהות הרעיון שלכם, לבנות את התכנית העסקית והשיווקית, למצוא את המשקיעים הנכונים ולבנות תכנית פיננסית נכונה ונטולת סיכונים.
  • אין צורך להסתיר: זה שאתם עובדים על משהו שעדיין לא קיים בשוק, או קיים בצורות אחרות לא אומר שאתם צריכים להחביא את זה מאנשים אחרים. להיפך. אם אתם נתקלים בחברים או קולגות מתחומים דומים תפיצו את הבשורה, כדי שאנשים ידעו על מה אתם עובדים. Air Jordan 2 את דרך היישום של הרעיון ואת התהליכים הפנימיים תשאירו לעצמכם.
  • אופטימיות וחיוך: יזמים שמרימים סטארט אפים אף פעם לא יכולים לדעת בוודאות מה ילד יום. על כל יזם אחד שמצליח יש רבים שלא הצליחו. Masterpiece Gobi Bomber על כן חשוב לשמור על אופטימיות ועל אנרגיות חיוביות בכל שלבי הדרך. Jason Kidd College Jersey אם אתם לא תשרו רוח טובה על המיזם שלכם, אף אחד לא יעשה זאת עבורכם. ADIDAS Sportschoenen ובהיעדר רוח חיובית קשה מאוד לשעוט קדימה.

אל תישארו לבד

בין אם אתם קבוצה של חברים או בעלי עניין, או שאולי אתה יזם פרטי שיוצא לדרך, אל תעשו זאת לבד. tn requin pas cher pour femme על מנת למצוא את המשקיעים הנכונים שירצו להשקיע בכם וכדי לייצר את הרושם הראשוני הנכון יש צורך בליווי מקצועי שמתמחה ביזמות ובצרכים המיוחדים לסטארט אפים בעידן החדש. פנו אלינו עוד היום וביחד נבנה לכם תוכנית עסקית מנצחת, שכוללת ייעוץ פיננסי ושיווקי, יצירת מודל, הכנת מצגות וחומרים שיווקיים אחרים ובניית צוות העובדים.

מאמר זה סגור לתגובות

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק