מחלקת קידום אתרים

מחלקת ה- SEO של מאצ’ מרקטינג

למחלקת קידום האתרים של החברה נסיון של למעלה מ-12 שנים בתחום קידום האתרים, עוד בימים ש- Hotbot ו- Lycos היו מנועי החיפוש העיקריים ולפני שמנוע החיפוש גוגל תפס תאוצה. בפועל מטודולוגיות הפעילות בתחום קידום האתרים שפותחו ונבחנו על ידי החברה צמחו ביחד עם מנוע החיפוש של גוגל ובעקבות האבולוציה והעדכונים שכל העת מתחדשים בו. לנו מומחיות בתחום השיווק באמצעות מנועי חיפוש (SEM & SEO), בתחום המדיה והמיתוג, בניהול צוותים מקצועיים ובאפיון ופיתוח מערכות טכנולוגיות.

הצלחה בתחום ה- SEO מחייבת נסיון עתיר שנים, ידע מקצועי, תקציב מספק ודיוק. על בסיס פרמטרים אלה אופיינה ופותחה מערכת ניהול הקמפיינים.

SEO Data – טכנולוגיה מהפכנית בתחום קידום האתרים.

מערכת SEO מסך 1 מערכת SEO מסך 2 מערכת SEO מסך 3 מערכת SEO מסך 4 מערכת SEO מסך 5

באמצעות מערכת ניהול הקמפיינים היום נעשה כל ההקמה, הניהול, האופטימיזציה והניטור של העבודות שנעשות עבור לקוחות החברה. בהמשך לנסיון רב השנים והידע המצטבר בתחום קידום האתרים למנועי חיפוש, כלי הניהול פותח ועבר אופטימיזציה כבר שנים מספר, והינו מותאם בכל עת לשינויים המודגמים בשוק דינמי זה.

תמהיל ה- Off-page שנכלל בקמפיינים של SEO המבוססים על ידי המערכת, כולל מגוון מאד מגוון וגדול של מקורות, כך שמערך הקישורים שנבנה לכל אתר ואתר הינו מאד טבעי בעיניו של מנוע החיפוש. הדיוק שמאפשרת המערכת בניהול מערך הקישורים, כמו גם יכולות הניטור והניהול מביאות לתוצאות מרשימות באופן עקבי.

יתר על כן, המערכת כוללת מאגר מידע המתעדכן תדיר של עשרות אלפי מקורות וקישורים חיצוניים, הכולל דירוג איכות של מקורות אלה, הסקטורים להם הם רלוונטיים ועוד. המערכת כוללת ממשק ניהול מתוחכם המאפשר הגדרת זכויות צפייה וניהול, וכן מעקב אחר כל פעולה במערכת, השפעתה על דירוגי האתר, ואופטימיזציית התהליך כולו. כך באמצעות ניתוחים סטטיסטיים ודוחות פעילות יכול מנהל הפעילות והלקוח לבחון את כדאיות הפעילות והצלחתה.

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק