סוגי אתרים: איזה אתר הכי מתאים לכם?

בפוסט הקודם עסקנו בכל מה שקשור לעבודת המחקר (לינק) שכדאי לבצע טרם תחילת העבודה על בניית האתר בפועל. goedkoop schoenen adidas סקרנו נושאים כמו שם הדומיין שכדאי לבחור, כיצד לבחור את אנשי המקצוע שאיתם נצעד יד ביד לקראת המטרה הסופית, המודל העסקי של האתר ועוד. Canada Goose Whistler Parka במקביל לכל אלו, קבלו סקירה מהירה של סוגי האתרים הקיימים בשוק, על מנת שתוכלו לבחור בעזרת המידע הזה את סוג האתר הנכון ביותר עבורכם:

לצד פורטלים גדולים, אתרי רשתות החברתיות, אתרי פלאש קסומים, אתרי משנה (sub-domains) ועוד, קיימת חלוקה בסיסית של סוגי אתרים המיועדים בעיקר לעסקים, מותגים וחברות:

אתרי אינטרנט סטטיים אתרי אינטרנט סטטיים נבנים לרוב בעזרת קוד HTML פשוט, כאשר עדכון שלו יכול להתבצע רק בעזרת התערבות בקוד עצמו. Asics Gel Nimbus 14 damskie Doudoune Canada Goose Pas Cher החיסרון הגדול של אתרים אלו הוא היעדר הידע הדרוש על מנת לשנות אלמנטים בקוד האתר, מה שמשאיר את השליטה בידיו של מתכנת או איש המקצוע שהקים את האתר. nike air max 2012 Under Armour Scorpione באתרים אלו התוכן לא מרבה להתעדכן, אם בכלל, וזה כולל את התמונות, הטקסטים והכותרות. כפי שנראה בהמשך, ישנם עסקים שאתרים כאלו יכולים בהחלט להתאים להם.

אתרי אינטרנט דינאמיים

אתר דינאמי, לעומת זאת, בנוי על מערכת ניהול תוכן שבעזרתה יכול בעל האתר, או מי מטעמו, לעדכן תכנים, תמונות או כל אלמנט אחר כאוות נפשו. max pas cher הבחירה באתרים דינאמיים היא פופולארית יותר בימינו משום שעסק פועל הוא דינאמי גם כן, והאתר המייצג אותו צריך להתאים את עצמו באופן טבעי למצבים משתנים. adidas gazelle homme bleu הכוונה היא לעדכון תמונות, טקסטים, פניות ללקוחות, פרטי עיצוב באתר, צבעים ועוד. Parajumpers Homme Kodiak היום, בעולם של Mobile Commerce שבו אתרים נדרשים להתאים את עצמם לגלישה סלולרית הדבר מתבקש על אחת כמה וכמה.

אתרי קטלוג

אתרי קטלוג, כשמם כן הם. לרוב מדובר באתרים תדמיתיים שכוללים את כל המידע הנחוץ על החברה ופועלה, ובמקביל כוללים קטלוג של מוצרים, פרויקטים, עבודות, חומרים ויזואליים או מוצרים שאותם הם מספקים. adidas gazelle homme grise Nike SB Paul Rodriguez 9 אתרים אלו מתעדכנים באופן תדיר בהתאם לשינויים בבית העסק עצמו.

אתרי קניות אונליין

אתרי קניות מקוונים הם המילה האחרונה בתחום בניית האתרים ולמעשה מאפשרים קנייה של מוצר כלשהו ישירות מהאתר עצמו. Air Jordan 5 Homme כפי שאתם בוודאי מכירים, ניתן היום לקנות ברשת כמעט כל מוצר, החל ממוצרי מזון דרך מוצרי צריכה מכל הסוגים, ועד מבחר הזוי של מוצרים שאנשים מפרסמים למכירה באתרי הקניות הגדולים בעולם.

אתרי קניות אלו דורשים היערכות מיוחדת ברמת האכסון, הזנת התכנים והפלטפורמה שעליה יושב האתר. Army Black Knights משום שמדובר בדפי מוצר שנוספים לאתר ולמעשה מגדילים אותו, יש לקחת זאת בחשבון בעת בניית האתר.

איך תדעו איזה סוג אתר הכי מתאים לכם?

לפני הכל בררו מהו המודל העסקי שהאתר שלכם יהיה בנוי עליו: האם אתם מעוניינים למכור סחורה כלשהי ברשת דרך האתר? האם האתר אמור להציג קטלוג מוצרים או שירותים?

נקודות נוספות למחשבה הן תדירות העדכון באתר, אם בכלל. Lamar Johnson Louisville Cardinals Jersey Nike Air Jordan האם אתם מתכננים לעדכן תוכן באתר באופן קבוע ואם כן, כל כמה זמן? תדירות העדכון היא מרכיב מכריע כשבאים לבחור את סוג האתר, שכן, אם מדובר בעדכונים נדירים, אולי עדיף מבחינה כלכלית להשאיר את זה בידיו של המתכנת.

אם אינכם מתכנתים ואין לכם גישה לקוד HTML ואתם בכל זאת רוצים להשאיר את השליטה בידיים שלכם, כדאי ללכת על אתר דינאמי עם מערכת ניהול תוכן. North Carolina Tar Heels יתכן שמערכת כזו תוכל לייצר עבורכם פתרונות או רעיונות לקידום ושיווק בעתיד, שכרגע אינם על השולחן.

מה אתם מעוניינים להשיג?

בעלי אתרים רבים מבינים רק בדיעבד מה הייתה המטרה של האתר שלהם, או מה הייתה אמורה להיות המטרה שלו. Nike Free Run 5.0 femme ParaJumpers Mystic Jacket על מנת שזה לא יקרה גם לכם ובכדי שתמנעו מעצמכם תחושות תסכול מיותרות נסו לענות על השאלה בראש הפסקה הזו – מה אתם באמת מעוניינים להשיג באמצעות האתר? האם מדובר במיתוג ויצירת תדמית בלבד? הגדלת קהל הלקוחות (ואיך)? האם האתר אמור לענות על צרכים ספציפיים של לקוחות (גישה למידע וכו')?

ברגע שתדעו לענות על המטרות שלשמן האתר מוקם, יהיה לכם גם קל יותר לבחור את סוג האתר המתאים לכם.

מאמר זה סגור לתגובות

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק