עדכון פינגווין: איך הוא משפיע על האתר שלך?

כחלק ממלחמת החורמה שמנהלים אנשי גוגל, ומאט קאטס בראשם, באתרים המשתמשים בטכניקות קידום ואופטימיזציה פסולות, נכנס לתוקף בסוף אפריל השנה עדכון הפינגווין. Canada Goose Solaris Parka מטרת עדכון זה היא להסיר מתוצאות החיפוש אתרים שעברו אופטימזציית יתר ולא גדלו ברשת בצורה טבעית ואורגנית. Nike Pantalon העובדה שגוגל נלחמת באתרי ספאם אינה חדשה, ובכל זאת – במה שונה עדכון הפינגווין מאלו שבאו לפניו?

כובע שחור, כובע לבן

כדי להבין את משמעות העדכון החשוב הזה יש להבדיל תחילה בין שתי טכניקות קידום אתרים מצויות: הראשונה היא שיטת קידום המכונה Black hat. שיטה זו כוללת טכניקות שמטרתן להונות את מנוע החיפוש ולהציג אתרים זניחים ודלים בתוכן כאתרים בעלי תוכן איכותי, שיש להם גם באזז משמעותי ברשתות החברתיות. Masterpiece Gobi Bomber שיטות אלו כוללות, בין השאר, שימוש יתר במילות מפתח, בניית קישורים בצורה שאינה טבעית או קשורה לתוכן האתר, שימוש בתוכן משוכפל (על ידי תוכנות) ועוד. לצד שיטות קידום אלו קיימת גם שיטת ה- white hat: קידום אתר בעזרת תוכן אמיתי ומשמעותי לגולש, מתוך מחשבה שאם הגולשים יגיעו לאתר, הדירוג שלו במנוע החיפוש יעלה ויגדל באופן טבעי.

מהו עדכון הפינגווין?

הניסיונות של גוגל להילחם במה שהיא מכנה web spam, כלומר אתרי black hat, אינה חדשה. רק לפני כשנה נכנס לתוקף עדכון הפנדה כחלק ממדיניות זו. Nike Air Max 2017 Femme מטרתו הייתה לייצר סינון בתוצאות החיפוש, ולהסיר מהן גם אתרים דלים בתוכן, ולא רק כאלו שקודמו בשיטות פסולות. הפגיעה באתרים כתוצאה מעדכון הפנדה, על שלל הגרסאות שלו עדיין נמשכת. Cincinnati Bearcats Jerseys עדכון הפינגווין ממשיך באותה המגמה, כשמטרתו היא לסנן אתרים שעברו אופטימיזציית יתר והם 'נקיים' וללא רבב בצורה לא טבעית. אין בו חידוש מבחינת מה שגוגל מחשיבה כטכניקת Black Hat או Web Spam – החידוש הוא במהירות התגובה. היכולת של גוגל לזהות אתרים כאלו היא, נכון לעכשיו, גבוהה יותר, והתגובה בהתאם. בניגוד לפעמים קודמות בהן עדכנה גוגל את אלגוריתם החיפוש שלה ולשינוי לקח כמה חודשים להתעדכן באופן מלא בכל החזיתות, הפעם משפיע עדכון הפינגווין על כל השפות בו זמנית, ועל כ- 3% עד 5% מהשאילתות המבוצעות במנוע החיפוש.

האם האתר שלך נפגע?

כמו בכל העולם, גם אתרים ישראליים נפגעו מעדכון הפינגווין ועדיין מושפעים מהשינויים שהתבצעו. Canada Goose Whistler Parka המסקנה המתבקשת היא שיש להיצמד לשיטות קידום של white hat השמות את הגולש וחווית המשתמש שלו במרכז ובכך להימנע מפגיעה במיקום האתר בתוצאות החיפוש ואף בהרחקתו ממנוע החיפוש באופן גורף. Virginia Tech Hokies גם בעתיד תמשיך גוגל לעדכן את האלגוריתם של מנוע החיפוש בכדי לסנן שיטות קידום פסולות, או כאלו שהיא מזהה כפסולות ולא טבעיות, גם אם בפועל הן כשרות לחלוטין.

אז מה ניתן לעשות?

במידה ויש בבעלותכם אתרים שמיקומם במנוע החיפוש הורע בחודשים האחרונים, יתכן כי גם אתם, כמו רבים אחרים, הושפעתם מעדכון הפינגווין או מעדכונים אחרים. GS Air Jordan 12 על מנת לעצור הידרדרות נוספת במיקום האתר בתוצאות החיפוש ובמוניטין שלו, פנו אלינו ותקבלו עבודת קידום מדויקת ואחראית הנעשית בידי מומחים בעלי ניסיון ומיומנות של שנים.

השב

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק