קידום אתר בגוגל

אופטימיזציית חיפוש (SEO)

92% ממשתמשי האינטרנט מבקרים במנוע חיפוש, פורטל או אתר קהילה מדי חודש ודירוגי מנועי חיפוש גבוהים יכולים להגדיל טראפיק/תנועה לאתר פי 900% שמתורגם לגידול של 80% במכירות. האם אתם יכולים להרשות לעצמכם אתר בלי נוכחות במנועי החיפוש?

קידום אתרים

שיווק וקידום אתרים במנועי חיפוש (SEM) מגדיל את הנראות של האתר שלך ברשת בעזרת מנועי החיפוש. אופטימיזצייה למנועי חיפוש (SEO) היא אחד מההיבטים שלSEM  (ההיבט הנוסף הוא קמפיין מילות מפתח בתשלום או פירסום ממומן PAY PER CLICK ). ה-SEO  הוא תהליך מתמשך של כוונון מרכיבי האתר שלך ע”מ לשפר את דירוגי מנועי החיפוש האורגניים שלו, להפכו לידידותי למנוע החיפוש ולעזור לאנשים למצוא אותך.

כאשר מנועי החיפוש של היום צומחים ומשתנים מדי יום , תוכלו להיעזר בחברה מנוסה שמתמחה בקידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש מובילים באינטרנט ומבינה את האופטימיזצייה האורגנית העדכנית ביותר בנוסף לשיטות ניהול קמפיין בתשלום. אם האתר שלך אינו מופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל, רוב הסיכויים שלא מגיעה אליך התנועה, המבקרים והמכירות שמגיע לך לקבל.

קידום במנועי חיפוש (SEO) ובעיקר קידום בגוגל ובבינג מתחיל באיתור מילות מפתח רלוונטיות. הדו”חות שלנו מאפשרים לך מבט מקיף על מילות החיפוש שמובילות לאתר שלך, מאלו מנועי חיפוש מגיעים המבקרים לאתר, ואיזו התנהגות משתמש מובילה אותם אליך.

בעזרת המידע הנ”ל תוכל לבצע אופטימיזצייה יעילה של מילות החיפוש שלך ו-SEO, ובכך להגדיל את הנראות שלך ברשת.

מנועי חיפוש הם ערוצים חיוניים ליצירת טראפיק והבאת לקוחות פוטנציאליים לדלתך. אנו נסייע לך ליצור ולתחזק את הנוכחות שלך ברשת ע”י איזון נכון בין קידום אורגני וקישורים ממומנים כדי להביא לקוחות פוטנציאליים לחברה ולמוצרים שלך.

שלבי העבודה של קידוום האתר כולליים –

מחקר מילים

מחקר שיווקי על מילות המפתח, הגדרתן וחלוקתן לחשיבות דרך קמפיין בקישורים ממומנים של גוגל (מומלץ) ו/או דרך ניתוח נתונים ממערכות סטטיסטיקה קיימות. שימוש בכלים לניתוח מילות מפתח כמו-Google Keyword Tool ו-WordTracker.

עבודה על האתר “On-site Optimization

עבודת קידום האתר מתחילה בניתוח של כל הפרמטרים שגוגל ומנועי חיפוש אחרים בוחנים בדפי האינטרנט: תוכן, תגיות, קישוריות פנימית, סגנונות, תמונות וכד’.
ניתוח האתר יכלול רשימה של שינויים והמלצות שמיועדים לשם הפיכת האתר לידידותי למנוע החיפוש (גוגל) וללקוחות החברה ולשיפור מיקום האתר ברשימת התוצאות של מילות המפתח הרלוונטיות.
אנו נשב עימך על ניתוח זה, נפרטו ונקבל את אישורך לשינויים הנדרשים.

קישורים “Inbound links”

קישורים נכנסים (Inbound links) הינם פרמטר מאד משמעותי בקביעת הדירוג של אתר בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש, ושלב אופטימיזציית וייצור הקישורים מהווה חלק ניכר מהעבודה הקידומית. אתרי לווין, רשתות תוכן מאמרים וכד’, כולם מהלכים אפשריים בהשגת הקישורים החדשים לאתר.

תוצאות ודוחות

יש לצפות לתוצאות בקידום אורגני של אתר בטווח זמן של מספר חודשים מתחילת יישום השינויים באתר (שכן מנוע החיפוש אינו משתנה על בסיס יומי ולוקח זמן עד שהוא מעבד את התוצאות, בוחן את עקביות השינוי ומדרג את האתר מחדש לפיהן).
מאחר ומנועי החיפוש (וגוגל בראשם) מחדשים את האלגוריתמים לקביעת סדר התוצאות חדשות לבקרים, וכן אתרים חדשים ותכנים (המתחרים על מילות המפתח הרלוונטיות) מוזנים בכל רחבי האינטרנט, יש צורך בפעילות דינמית ומתמשכת לאורך זמן כדי לשמר את המיקום שהושג, עבודה הכרוכה בעדכון התוכן, הוספה ושינוי של קישורים ובקרה ומעקב אחר הפעילות באתר וברשת האינטרנט.

לסיכום: קידום אתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים יתרום באופן משמעותי לקידום העסק שלך באינטרנט.

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק