קמפיין ppc בגוגל: למה זה טוב?

קמפיין ppc בגוגל: למה זה טוב?

אחד הכלים החזקים ביותר שיש בשוק הפרסום באינטרנט היום הוא המודעות הממומנות בגוגל. NIKE AIR PEGASUS 92/16 חיפוש מהיר, כמעט על כל ביטוי, מעלה דף תוצאות הכולל עשר תוצאות חיפוש אורגניות ומסביבן מודעות פרסומיות שמתאימות למה שביקש הגולש לחפש, עליהן גוגל, למעשה, מתקיים. אין ספק שלהיות ראשון בתוצאות החיפוש האורגני זה מכובד ביותר, אבל גם לפרסום מודעה ממומנת לצורך קידום העסק שלך יש יתרונות לא מעטים.

קידום אתרים אורגני מול קידום אתרים ממומן

בניגוד לקידום אתרים אורגני שלוקח חודשים, אינו צפוי, והתוצאה לעולם לא יכולה להיות מובטחת, קמפיין ppc בגוגל יכול לעלות לאוויר כמה דקות לאחר היווצרו, עלותו במקרים רבים תהיה נמוכה יותר, הוא יפנה בדיוק לקהל היעד שאתה הגדרת, בשעות הרלוונטיות לעסק שלך ובזמן שאתה הגדרת לכך מראש. כך תוכל להיות בדף הראשון על ביטוי מסוים מהר מאוד. Canada Goose Parka כאן התשלום, אגב, הוא פר הקלקה (pay per click), כלומר, על פעולה שהגולש מבצע ואכן מגיע לאתר או לדף הנחיתה שאתה מכוון אליו. Canada Goose Paris כאן המקום לציין כי חשוב ביותר- עוד לפני שיצאתם לקמפיין ממומן בגוגל- לוודא כי עמודי הנחיתה שלכם יהיו אפקטיביים ביותר וישאירו את הגולשים אצלכם כמה שיותר (bounce rate).

למי מתאים קידום ממומן בגוגל ?

ניהול קמפיין ממומן בגוגל מתאים לנישות בכל עסק, קטן כגדול, ולכל מטרה. קמפיין כזה מתאים לעסקים קטנים שמוגבלים בתקציב ובכל זאת רוצים לקבל נוכחות בגוגל וגם לעסקים גדולים שמריצים קידום אתרים אורגני, ורוצים להביא קהל יעד ממוקד למותג, שירות או מוצר ספציפי.

בנוסף, מקובל ורצוי להשתמש בקידום ממומן לצורך בדיקת מילות מפתח וקבלת תחושה מהשטח טרם יציאה לקידום אתר בצורה אורגנית (seo). מכוון שקמפיין ממומן מתבצע על מילות חיפוש או ביטויים שגולשים עשויים לחפש בתחום שלך, זו דרך מצוינת להבין את הגולש, את הדרך בה הוא מחפש ולפעול על פי זה בהמשך – בקידום אורגני, בדפי התוכן שלך, בכותרות וכו'.

איך זה עובד?

על פניו, כל השיטה נראית פשוטה למדי, בוודאי ביחס לשיטות פרסום אחרות, ברשת או מחוצה לה. אך למעשה מדובר בפעולה שיווקית מורכבת ביותר, שלוקחת בחשבון גורמים רבים שיש להתייחס אליהם על מנת שהקמפיין יהיה מוצלח. Womens Jordan Retro 11 ראשית, כפי שכבר ציינו קודם, יש לדאוג לכך שעמוד הנחיתה שאליו אתה מכוון את הגולשים שלך יהיה נכון ומותאם לקבל אותם כך שאחוז הנטישה יהיה נמוך ככל האפשר, אבל זו רק ההתחלה.

מהו קמפיין ppc מוצלח?

ניהול קמפיין ppc מוצלח ברשת הוא קמפיין שנעשה לצורך מימושו ניתוח ראשוני של העסק והצרכים שלו, תוך הגדרת היעדים הרצויים ובדיקה של המתחרים. ROSHE ONE כחלק מעבודת ההכנה לקמפיין יש לבצע מחקר מילים מקיף על מנת להבין מה הם מילות המפתח שעליהן הקמפיין יתבסס. Nebraska Cornhuskers בנוסף יש לתכנן את מבנה הקמפיין: האם הוא יכלול תמונות או רק טקסט? באיזה שעות וזמנים יופיע? מיהו קהל היעד שאנחנו מכוונים אליו? איך עוקבים אחרי ההמרות המתבצעות?

נכון שכל אחד יכול לגשת למערכת ה- Google Adwords ולהקים לעצמו קמפיין, אבל אם ברצונך לקבל תוצאות של ממש, הנח למומחים לבצע את זה בשבילך. UGG Bailey Button בנוסף לעבודת המחקר המעמיקה שיש לבצע, גם לקופירייטינג של כל מודעה יש משקל מכריע ביצירת שיעורי הקלקה גבוהים. Asics Gel Lyte 3 Femme Noir פנה אלינו ואנחנו ננהל עבורך קמפיין ppc ממומן בגוגל, שיביא לך תוצאות מהירות ואפקטיביות.

מאמר זה סגור לתגובות

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק