שיווק ופרסום באינטרנט

פרסום ושיווק רב ערוצי באינטרנט

הכול מתחיל בתמהיל השיווקי שלך, ושילוב הערוצים הדיגיטליים יכול להגדיל את התוצאות שלך במקביל למיקסום כספי השיווק שלך.

פרסום ושיווק רב ערוצי באינטרנט הנן דרכים להעברת המסר שלך דרך יותר ממדיה אחת על מנת להגדיל את ההחזר על ההשקעה (ROI) עבור הקמפיינים שלך ולהשיג נראות גבוהה יותר. ניתן לשלב את הקמפיינים שלך במגוון מדיות בקלות רבה ו- much marketing יכולה לעזור לך לעשות זאת.

השרותים שלנו כוללים מבט הוליסטי ורב ערוצי. אנחנו יודעים איך ליצור את מטריית השיווק שמתאימה ביותר לצרכים שלך:

  • פיתוח עסקי – לאורך השנים רכשנו מספר רב מאוד של קשרים והקמנו רשת ענפה של אנשי מקצוע, שותפים ומפרסמים. יש לנו את היכולת לפתוח דלתות לכל ערוץ שיווק ואנו משתמשים בקשרים אלו ע”מ לעזור ללקוחותינו לקצר את ה- Time to market ולגייס את המשאבים הדרושים לו.
  • שיווק במנועי חיפוש (SEMSEO/PPC )– מנועי החיפוש הינם אחד ה”מצתים” הגדולים של התנועה באינטרנט ומקור חשוב להבאת לקוחות, אנו נעזור לייצר נוכחות במנועי חיפוש ולהביא תנועה לאתר החברה ולמוצריה.
  • שיווק באמצעות שותפיםאנו מאמינים גדולים בהצלחה, ובמערכות שיווק מוטות הצלחה, אחד הערוצים השיווקיים בהם אנו מתמקצעים הינה הקמת פלטפורמת שיווק באמצעות שותפים, גיוס והכשרת האנשים ובניית הצוותים המקצועיים בארגונים, הטמעת מערכות מידע ותהליכים עסקיים, הגדרת היעדים ובסופו של יום אנו “מייצרים” “מכונה שיווקית משומנת”.
  • קניית מדיה – בנית נוכחות ומותג ברשת היא תהליך אשר מחייב סבלנות וראייה לטווח ארוך, גם כאן אנו יודעים להתאים את התמהיל הנכון ולבנות את הצוות המנצח.
  • שיווק ישיר – אחד הערוצים האפקטיביים ביותר בשל הקשר האישי עם קהל היעד, נעזור לך לתכנן ולהוציא לפועל קמפיינים שיווקיים (כגון דוא”ל וטלמרקטינג) ואף ננהלם.
  • שיווק במדיה החברתית – באמצעות תוכן – עולם התוכן תמיד הוגדר כמלך, משתמשים ברשת נוטים “לעכל” מידע רב, בין בתוכן מילולי ובין בחזותי (וידאו), כדי ליצור תוכן איכותי לטובת קמפיינים שיווקיים וייצור של לידים.
  • “מוניטיזציה” של תנועה – גם כשיש לאתר החברה תנועה רבה, אין זה מספיק. אנו נדע להדריך ולפעול כדי להפוך תנועה זו לכסף .

פרטי התקשרות

כתובת: מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

עקוב אחרינו

אנחנו בפייסבוק